Zasady prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie chirurgii plastycznej

Aby biec swoją praktykę jak dochodowy biznes, musisz znać zasady biznesu chirurgii plastycznej. Te 4 podstawowe zasady prowadzą od momentu bólu aż do zysków w wysoko krótszym czasie natomiast spośród mniejszą ilością bólów głowy.

Kiedy myślisz podczas gdy biznesmen, natomiast nie jak chirurg, prowadzisz swoją praktykę podczas gdy biznes http://www.maliglowka.pl. To aktualnie nie jest lecz wciąż praca, którą stworzyłeś w celu siebie. Oznacza to, że nie bierzesz aktualnie na swoje pomagier całej odpowiedzialności za generowanie przychodów. Możesz zanieść czas wolny tudzież w dalszym ciągu posiadać błogość ducha wiedząc, iż Twoja biegłość działa bez Ciebie. I, w końcu masz forma czasu spośród rodziną.

Są to 4 podstawowe zasady biznesu chirurgii plastycznej, tak aby skupić się na:

ZASADA BIZNESOWA NR 1: PRZEKSZTAŁĆ SWÓJ PERSONEL W ZESPÓŁ GWIAZD ROCKA

Jednym spośród najważniejszych umiejętności, iżby dopaść jest przekuć swój kadra w całokształt marzeń gwiazd rocka.

Wszystko zaczyna się od momentu silnej wizji przywództwa…

Jednak większość chirurgów jest ale wręcz menedżerami, tudzież istnieje istotna różność pośrodku „przywództwem” zaś „zarządzaniem”.

Zarządzanie koncentruje się na tym, kiedy dochrapać się pewne rzeczy, w trakcie podczas gdy przywództwo kładzie nacisk na to, co chcę osiągnąć.

Jeśli lecz „zarządzasz” swoim zespołem, to masz tylko „pracowników”. Ale http://www.mordak.pl jeśli zapewniasz przywództwo tudzież wizję, wtedy Twój zespół staje się odpowiedni z TWOIM celem.

Będą miłować pracować dla Ciebie oraz osiągać gwoli Ciebie pieniądze, skoro wiedzą, dokąd zmierzasz tudzież chcą istnieć tego częścią, dlatego że owo wpłynie dodatkowo na ich życie.

ZASADA BIZNESU #2: STRATEGICZNY MARKETING I PLANOWANIE

Najbardziej udane chirurdzy plastyczni wiem nie szukają gorącej okazji, by przeistoczyć swoją praktykę. Oni są STRATEGICZNI.

Zamiast biec w środku błyszczącymi obiektami, które okazują się stanowić rozpraszaczami a pożeraczami czasu, tworzą strategiczny interes plan i dobrze przemyślaną machinę marketingową, która skupia się na tym, co NAPRAWDĘ przynosi http://www.ligenza.pl pacjentów a dochody.

Następnie, używają cierpliwości, ażeby chwytać się planu. Zamiast przeskakiwać z jednej okazji na drugą, pozwalają, żeby ich odwzorowanie pracował gwoli nich i przynosił nieugięty pływ pacjentów.

ZASADA BIZNESOWA NR 3: USTAL STANDARDY, ABY NIE KONKUROWAĆ CENĄ

Zamiast współzawodniczyć spośród pogromcami cen, odnosząca sukcesy wprawa ustala nowe standardy doświadczenia pacjenta, które strategicznie przyciągają „właściwych pacjentów”.

Właściwych pacjentów”, którzy są bardziej aniżeli szczęśliwi, iż mogą odwzajemnić się wyższą cenę za umiejętności, wiedzę, kontakty zaś doświadczenie, które oferujesz.

To pacjenci, którzy wracają po więcej zabiegów kosmetycznych, dlatego że uważają, że jesteś NAJLEPSZYM wyborem zaś opowiadają o Tobie swoim przyjaciołom zaś rodzinie.

Sekretem jest przemiana skupienia się na tym, jak dużo ta jedna tryb jest szpica gwoli Ciebie vs. jaka jest atut LIFETIME NIE TYLKO tej procedury, jednakowoż niezliczonych innych procedur, które otrzymasz, kiedy pacjent wraca po raz kolejny a kolejny raz natomiast odnosi się do swoich przyjaciół http://www.drygalski.pl oraz rodziny.

Jest owo długoterminowy zaawansowanie staż na krzyż relacje, zaś nie krótkoterminowe transakcje, które prowadzą aż do „jednego zaś drugiego”.

ZASADA BIZNESOWA NR 4: STWÓRZ PRAKTYKĘ, KTÓRĄ MOŻESZ SPRZEDAĆ ZA MILIONY

Wyobraź sobie z wykorzystaniem chwilę, że jesteś właścicielem idealnej praktyki chirurgii plastycznej.

Jak tak aby białogłowa wyglądała?

Jeśli jesteś kiedy większość chirurgów, Twój doskonały model biznesowy byłby:

Prawie w całości kierowany przy użyciu Twój zespół
Zorganizowany oraz usystematyzowany
Wspaniałe miejsce pracy, które przyciąga największe talenty
Zbudowany na zadowalaniu lojalnych pacjentów oraz przekształcaniu ich w zagorzałych fanów
Przynosi co najmniej dwakroć większe zyski niż przeciętna w branży
Rosnący format oraz konsekwentne zwiększanie osobistego bogactwa
Dać Ci pełną swobodę oraz elastyczność
Bycie właścicielem bez bólu głowy, kto częstokroć towarzyszy byciu właścicielem firmy.

Zasadniczo, miałbyś praktykę, do której spośród przyjemnością chodzisz każdego dnia i / względnie która jest atrakcyjna w celu innych chirurgów, którzy mogliby ją kupić, gdybyś chciał wyjść.

NADSZEDŁ CZAS, ABY MYŚLEĆ O SWOJEJ PRAKTYCE JAK O BIZNESIE

Jeśli jesteś taki podczas gdy gros chirurgów, twoja obecna świat dosyć nie jest taka, o jakiej marzyłeś.

Przeciętny chirurg jest przepracowany. Zestresowany. Niewystarczająco opłacany. Mają odrobinę życia oprócz swoją praktyką, skoro czują się pomijając kontrolą a martwią się o swoją praktykę 24/7.

Oznacza to, że chirurdzy nie są zadowoleni ze swojej praktyki http://www.wasyluk.pl, personelu, pacjentów lub pieniędzy, które zarabiają. Ale pozostają w biznesie, robiąc to, co wiedzą gdy robić, gdyż nie wiedzą, jak unieważnić swoje problemy. Nie wiedzą, gdy sprawić, by ich biegłość pracowała dla nich, w przeciwieństwie aż do nich pracujących w celu ich praktyki.

Ale oto włość wiadomość … jest dozwolone ogarnąć te zasady biznesowe chirurgii plastycznej i zainstalować sformalizowane systemy do wewnątrz swojej praktyki. Następnie, będziesz w stanie dać zobaczyć każdemu, kto przyniesie na w swojej praktyce dogłębnie to, co jest oczekiwane.

Będziesz w stanie uwierzyć im, tak aby wypełnić swoją pracę prawidłowo.

Będziesz pusty od czasu stałego, pełnoetatowego nadzoru, mikromanagementu a ciągłego dawania wskazówek, co zwalnia Twój trwanie na awans praktyki.