Niedobór pracowników przypadkiem stanowić doskonałą wiadomością dla gospodarki

Niedobór pracowników prawdopodobnie być doskonałą wiadomością dla gospodarki! Może, na odwrót może, firmy obudzą się i dostrzegą znaczący współpraca pracowników w ich sukces. Niektórzy dyrektorzy generalni biorą niebotyczne sumy natomiast niszczą atut firmy, w przeciwieństwie do wielu pracowników pierwszej linii, którzy tę wartość tworzą. Podczas pandemii dyrektorzy generalni zgarnęli ogromne sumy, zwalniając pracowników. Niektóre firmy szukały ochrony http://www.legutko.eu nim bankructwem, przecież to nie powstrzymało ich chciwych prezesów przed zgarnięciem sowitych premii.

Mamy ubytek pracowników, oraz firmy starają się zatrudnić każdego, jaki jest chętny. Niektóre firmy, podczas gdy McDonalds zapłacili premie podpisywania. Kanadyjska interes Loblaw natomiast jej konkurenci wypłacali premie pracownikom pierwszej linii, podczas gdy rozpoczęła się pandemia. Zaprzestali tego po trzech miesiącach w porozumieniu ze swoimi konkurentami. Kiedy stopień skonfrontował ich z tą zmową, twierdzili, iż stało się owo niezależnie. No proszę! To tak, jakbyś złapał swoją trzylatkę z ręką http://www.boczar.eu w słoiku spośród ciasteczkami, zaś kobieta powiedziała, mamo, „Ciasteczkowy Potwór owo zrobił!”.

Niedobór pracowników murowany w sąsiedztwie tandetnym traktowaniu

Zachowanie firmy Loblaw niepokoi mnie. Podczas okresu premiowego zyski raptem wzrosły. Per se, to nie jest problem. Sprzyjam firmom przynoszącym zyski. Aby http://www.krzysztofiak.eu istnieć pewnym, jestem wrogi opodatkowaniu zysków z wykorzystaniem rząd. Ale wypłacanie pracownikom premii w czasie pandemii nie powinno być w zależności od czasu zysków. To było w już sam raz. W międzyczasie moja współmałżonka natomiast ja robiliśmy zakupy w sklepie Loblaw, tudzież pracownicy kontynuowali swoją doskonałą obsługę, nieopodal że Loblaw był lekceważony.

Liderzy muszą zdać sobie sprawę, że personel pierwszej linii są fundamentem firmy tudzież odnosić się ich dobrze, natomiast nie gdy trybiki wyrabiające premie gwoli prezesów! Kiedy pracodawcy traktują pracowników gdy maszyny, ci się zniechęcają. Gallup twierdzi, iż na przestrzeni kilku dekad, oni i inni badacze znaleźli głęboki alians pośrodku zaangażowaniem pracowników w miejscu pracy zaś ogólnymi wynikami firmy. Jednak pracodawcy nie chcą się z tym pogodzić. Ale jest włość wiadomość: metoda pokazują, iż niektóre firmy przełamują projekt zaś traktują pracowników z szacunkiem: Cisco, Apple, Accenture, IBM, FedEx – owo lecz niektóre spośród nich.

Zarobki w http://www.stopka.eu następnym kwartale napędzają biznes

Firmy postrzegają nadchodzący trymestr jak nagrodę, wskutek tego wykorzystują pracowników i fałszują wyniki w ciągu kolejny kwartał. Powtarzam: jestem antagonistyczny opodatkowaniu biznesu z wykorzystaniem rząd. Jednak popieram unormowanie Bidena Build Back Better odnośnie do opodatkowania wykupu akcji, kto został przyjęty dzięki Izbę tudzież jest rozpatrywany za sprawą Senat, nawet o ile przypadkiem dysponować przeciwnie nieznaczny autorytet na okup akcji. Firmy nie powinny zdradzać miliardów na okup akcji, symultanicznie wyzyskując pracowników.

Firmy powinny cechować na zebraniach akcjonariuszy opcje wykorzystania funduszy spośród wykupu http://www.koczur.eu akcji. Wybór przypuszczalnie zawierać efekty wypłacania premii pracownikom pierwszej linii spośród funduszy wykupu. Akcjonariusze powinni oraz podsłuchać o potencjalnych inwestycjach strategicznych. Inną opcją jest ustanie wykupu dzięki pięć lat po zwolnieniach. Kierownictwo plus nie powinno otrzymywać premii w ciągu pięciu lat od zwolnień. Musimy pozbyć się wyzysku pracowników, który zwiększa premie prezesów.

Zniknął kapitalizm interesariuszy Okrągłego Stołu Biznesu

Okrągły Stół Biznesu (BRT) puder objawienie w 2019 roku oraz zdecydował, że maksymalizacja wartości w celu akcjonariuszy nie jest jedynym celem korporacji. Ta metryka spośród lat 80. jest błędna, powiedział. Napisałem wtedy, iż BRT „… wymyślił piękne frazesy o dbaniu o interesariuszy a szybko je porzucił i wrócił aż do swoich chciwych praktyk…. ” W czasie pandemii w dalszym ciągu odchodzili od tych frazesów.