Gorące, zimne zaś ciepłe leady chirurgii plastycznej

Co teraz?

Życie jest proste, gdy potencjalni pacjenci dzwonią, aby umówić się na wizytę, pojawiają się na konsultacjach, kochają Cię natomiast mówią „tak”.

Ale co się przebieg zdarzeń z większością leadów chirurgii plastycznej, którzy nie konwertują no tak łatwo?

Czy zrezygnować? Czy zajść na raz, a http://www.idzkowski.pl po pewnym czasie zrezygnować?

Wiesz, że tracisz moc pieniędzy, gdyż nie masz udanego planu w miejscu aż do naśladowania, przeto twój pracownicy dosyć multum rezygnuje spośród tych „utraconych” przewodów.

Ale po odkryciu, co twój pracownicy może być zrobić, by przerobić te cenne wskazówki aż do płatnych procedur, jest dozwolone odnaleźć utracone przychody.

Jeśli ty podobnie byłeś sfrustrowany wkładaniem tak duża liczba wysiłku w konsultacje lecz po to, ażeby NIE uzyskać się http://www.pezda.pl na tak, jest lepszy sposób.

To wymaga różnych skryptów i zasób wiedzy gwoli różnych „temperatur” pacjentów. Tych, którzy są HOT teraz, tych, którzy WARMED, tych, którzy wzrosły COLD, natomiast nawet tych, które uważasz za DEAD prowadzi.

Aby wesprzeć Ci wymienić te utracone leady w nowe przychody, oto strategie, które DZIAŁAJĄ podczas gdy magia:

GORĄCE LEADY Z CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Kiedy lead jest jeszcze gorący, chcesz pomóc temu zastanawiającemu się pacjentowi wyłowić Ciebie powyżej konkurencję, dlatego działaj szybko.

Idź nad wszystko, by poczuli się komfortowo tudzież ruszyli aż do przodu.

Na przykład, jeżeli chcą rodzicielka makeover, mimo to wspomniał aż do Ciebie, że nie mają nikogo http://www.buraczynski.pl aż do opieki powyżej swoimi dziećmi, w ciągu gdy oni odzyskać, wykopać renomowanych usług niani dla nich.

CIEPŁE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Ten chory jest jeszcze ciepły. Chcą tego, co oferujesz, ale zwlekają spośród powodu strachu, w związku z tym rozwiać obawy ich.

Skorzystaj z podobnej pacjentki, z którą mogą się identyfikować, która opowie swoją historię o pokonaniu własnego strachu i o tym, podczas gdy niezwykle się cieszy, bo uwielbia własny http://www.barej.pl dziewiczy powierzchowność oraz żałuje, że nie zrobiła tego wcześniej.

ZIMNE / MARTWE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Są owo tropy siedzące w stosie względnie w komputerze, które zostały zignorowane i są w tej chwili uważane wewnątrz straconą sprawę.

Świetnym sposobem, żeby je obudzić jest dojść do nich z serdecznym, osobistej wiadomości pokazując swoją troskę o tym potencjalnego pacjenta, a po pewnym czasie przywołać ich z powrotem do innej dyskusji.

Włącz nowe informacje o Tobie czy też tej procedurze http://www.seczkowski.pl, tak aby drugi raz przebudzić się ich zainteresowanie. Dołącz wrażliwą na trwanie „ofertę nie do odrzucenia”, której nie będą mogli odmówić. [Ta jedna modus była szpica 56.000 dolarów w ciągu 10 dni].

Chodzi o to, jest dozwolone w dalszym ciągu rzucać więcej pieniędzy na reklamę w celu nowych przewodów, bądź jest dozwolone trenować pracowników, żeby przekazać mrowie więcej z tych przewodów aż do zarezerwowanych procedur pieniężnych.